X
X
X
X

Personal Data and General Confidentiality Agreement

HomepagePersonal Data and General Confidentiality Agreement

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu gizlilik ve güvenlik sözleşmesi içeriğince netrovis.com ve Netrovis'e Ait internet siteleri üzerinde yer alan bilgi toplama ve dağıtma durumlarına ilişkin açıklamalar içermektedir.

Netrovis, internet adresine giren tüm kullanıcıların ve kayıtlı müşterilerin IP Adreslerini LOG sistemi ile kayıt altına tutmakta olup bunları gerçekleşen sorunların giderilmesi için kullanacaktır. Sistemimizde güvenlik takibi ve aynı içeriklerin görülmesini engellemek için Cookie sistemi yer almaktadır.

MÜŞTERİLER, üyelik kayıt ekranında yer alan form içeriğinde (isim, adres, telefon, e-posta, doğum tarihi,kimlik numarası), bunlara istinaden kişinin tüzel bir kişiliği var ise (vergi numarası, vergi dairesi) alanlarının doldurması gerekmektedir. Bu alanların doldurulması Netrovis tarafından alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan hukuksal durumlarda kullanılacaktır.

Yorumlar: Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini de toplarız.

Ortam: Görselleri web sitesine yüklerseniz, gömülmüş konum verileri (EXIF GPS) içeren görseller yüklemekten kaçınmalısınız. Web sitesi ziyaretçileri, web sitesindeki görsellerden herhangi bir konum bilgisini indirip çıkarabilir.

Diğer sitelerden gömülen içerik: Bu sitedeki içerikler, gömülü içerik (ör. videolar, resimler, makaleler, vb.) içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır. Bu web siteleri sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir, üçüncü taraf tarafından gömülmüş şeklide takip yapabilir ve bir hesabınız varsa ve bu web sitesinde oturum açtıysanız, gömülen içerikle etkileşiminizi takip etme dahil olmak üzere, bu gömülen içerikle etkileşiminizi izleyebilir. Lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Analiz: Verilerinizi iş ortaklarımız, yazılımlarımız, analistlerimiz ve çeşitli yardımcı yazılımlar ile analiz ederiz.

Netrovis, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. Netrovis link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Netrovis, olası bir müşteri zafiyetinden ötürü ortaya çıkan bilgilerin elde edilmesi Değiştirilmesi ya da hizmetlerine müdahale edilmesi gibi durumlardan sorumlu olmayacaktır.

GÜVENLİK

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  • Mevcut üyelik bilgilerinin unutulması sonucu yeni bilgilerin elde edilmesi sırasında T.C Kimlik kartınızın ön ve arka yüzünün fotoğraflanarak karşılaştırılmak üzere tarafımıza mail veya destek talebi yolu ile
  • Profil bilginiz içerisinde yer alan değiştirilemez alanların bulunması.
  • Destek talebi ile göndermiş olduğunuz bildirimlerin içeriğinin saklanması ve depolanması.
  • Tarafımız ile yapmış olduğunuz tüm yazışma ve konuşmaların kayıtlarının tutulması ve saklanması.
  • Tarafınıza gönderilen ve tarafınızdan gönderilen mail içeriklerinin saklanması.
  • Sitemize yapmış olduğunuz erişimin SSL sertifikası ile korunulması.

Düzenleme ve Bilgilerin Silinmesi

Müşterilerimiz sistemimiz üzerinde kayıtlı bulunan tüm kişisel ve kurumsal bilgilerini diledikleri zaman düzenleme hakkına sahiptirler. Tarafımız bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli incelemeyi yapabilir. Ancak sistemimizde kayıtlı bulunan bireysel veya kurumsal müşterilerimizin bilgileri, ürün, hizmet veya servislerini sonlandırsalar dahi yasal zorunluluk sebebi ile kanunun zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinememektedir.

Zorunlu süre sonunda bireysel veya kurumsal müşterilerimiz bilgilerinin silinmesini talep edebilirler. Bunun için info@netrovis.com adresine durumu bildiren e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

Online ödeme ile yapılan ödemeler için müşterilerin kredi kartı bilgileri tarafımızca depolanmamakta olup hiçbir bilgisine erişilememektedir.


Top